BAşAK: GüNLüK BURç YORUMLARı - 27 ŞUBAT

Genel

Normalde bağımsızlık taraftarısın, ama bugün birisiyle takım oluşturmak isteyebilirsin. Yardım istemek her zaman sana göre değil. Genellikle işleri kendi kendine çözmeye çalışıyorsun. Fakat şu anda, ekstra çaba gerektiren bir durumda olabilirsin. Sana asistanlık edebilecek bir arkadaş bul. İşbirliğinden karşılıklı olarak olumlu etkileneceksin ve projen akıp gidecek.İlişkim nasıl gidecek?

Aşk Burç Yorumları - 27 Şubat

Hayattaki diğer sorumluluklarınız sizi gün boyunca sevdiklerinizden uzak tutabilir. Bu gece için planlarınız varsa (veya yoksa bile) bunu oldukça iç karartıcı bulabilirsiniz. Sevgiliniz nerede? Siz deli gibi çalışırken o alemlere akıp eğleniyor mu? Böyle düşüncelerle kendinize işkence etmeyin.

İş ve Kariyer Burç Yorumları - 27 Şubat

İçinizdeki savaşçı bugün karışabilir ve eylemlerinizle ilgili bazı şüpheleriniz olabilir. Her zaman doğru yolda olduğunuz konusunda kendinize güvenin. Dünyanızda biraz gerginlik olduğunu fark edebilirsiniz, ancak üzerinde fazla uğraşmamaya çalışın. Bu sadece bir geçiş aşamasıdır, aşırı tepki vermemeli ve yaptığınız şey hakkında tamamen haksız olduğunuzu düşünmemelisiniz.

Maddi Durum Burç Yorumları - 27 Şubat

Bugün para harcama konusunda sınırları zorlayabilirsiniz dikkat edin. Şu konuda hiç şüphe yok ki: Alışverişi çok seviyorsunuz! Fakat bugün elbise dolabınızı size hiç yakışmayan şeylerle dolduracak kadar çok fazla şey alabilme riskiniz var. Onun yerine, alışveriş eğilimlerinizi farklı şeylerde kullanın. Örneğin, bir kütüphaneye veya müzeye gidin. Buralarda, bir kuruş harcamadan sanatın zenginliğinin tadını çıkarabilirsiniz.

İyi Yaşam Burç Yorumları - 27 Şubat

Bugün zor günlerden bir tanesi. Yapman gerekenlerin baskısı altında ezilebilirsin; yine de kararsızlık ve oyalanma yaşayabilirsin. İki arada bir derede kalmak kolay değil; fakat çıkış yolunu bir şekilde bulmalısın. Belki de yapman gereken sadece bir adım atmak. Bir kez enerjin hareket etmeye başladı mı, gitmen gereken yön de daha belirgin olacaktır.

Bugün sizin için harika bir gün ve eğlenceli sohbetlerden büyük keyif alacaksınız. Bugün gerçekleşecek olaylar son derece büyülü ve kendinizi yürürken gündüz düşleri kurar halde bulabilirsiniz. Mecbur kalmadıkça gerçeklikle bağ kurmaya çalışmayın. Olaylara yüzeysel ve eğlenceli bir açıdan yaklaşmak faydanıza olacaktır. Hayal dünyanızın tadını çıkarın ve diğerlerini de bu dünyaya davet etmekten çekinmeyin.

26 Şubat - 3 Mart haftalık burç yorumları

Cumartesi günü Başak burcunda meydana gelen Dolunay size eşi benzeri olmayan bir fırsat bahşediyor. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlenmenin yolunu ise size Merkür ve Satürn gösterecek. 

şubat aylık burç yorumları

Başak burçlarını aşk hayatlarında umut vadeden gelişmelerin yaşanacağı ve ilişkilerindeki dengelerin sağlanacağı umuf vadeden bir Şubat ayı bekliyor. Özellikle 7 Şubat civarında Venüs ve Uranüs arasındaki açının pozitif etkileri sayesinde aşk hayatınız son derece dinamik bir hal alacak ve belki de ilişkinizi resmileştirme kararı alacaksınız. Profesyonel anlamda ayın 14'ünden itibaren olumlu gelişmeler yaşanacak ve çalışma biçiminizi değiştirme ve yenileme fırsatları elde edeceksiniz. Özellikle ay sonunda çok güzel haberler alabilirsiniz. Sağlam moraliniz ve vücut direnciniz sayesinde gereksiz streslere kapılmadan formunuzu korumasını da biliyorsunuz.

2019-02-28T17:07:34Z dg43tfdfdgfd